Szukasz części do zwolnic, hydromotoru lub przekładni planetarnej?

Poszukujesz łożyska do zwolnicy?
dobrze trafiłeś!

części do zwolnic Kielce

Przedsiębiorstwo F.H.U SOJKA jest przedsiębiorstwem o długoletniej obecności na rynku polskim. Firma ma rodzinne korzenie. Trzypokoleniowe doświadczenie stało się solidną podstawą do sukcesu. Spośród firm znajdujących się na polskim rynku wyróżnia nas dbałość o detale. Atutem przedsiębiorstwa jest podejście do klienta, dbamy o dobro naszych obecnych oraz przyszłych klientów tworząc poradniki, których celem jest przestrzeżenie klientów przed ponownymi awariami.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą zębatek, kół napędowych, wałków (osiek, zębatek) atakujących do wszystkich modeli minikoparek oraz naprawą przekładni jazdy, układów planetarnych, regeneracją zwolnic i hydromotorów.

Słowa "aby Twoje maszyny były w ciągłym ruchu” stały się dla nas mottem oraz motywatorem do poszerzania możliwości technicznych przedsiębiorstwa. Stale rozwijamy się technologicznie aby skrócić czas naszych usług do minimum i sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Nasze przedsiębiorstwo opiera się na rodzinnych tradycjach dlatego nie ma dla nas nic cenniejszego niż kolejny zadowolony klient, który chętnie poleci nasze artykuły oraz świadczone przez nas usługi swoim znajomym.

Sprzedajemy najwyższej jakości części, naprawiamy uszkodzenia oraz doradzamy naszym klientom jak uniknąć tego typu uszkodzeń w przyszłości.

Tagi: części do zwolnic Kielce

doradzimy Ci

jak kupić

taniej

SKLEP ON-LINE

W NASZYM SKLEPIE ZNAJDZIESZ:

ZĘBATKI
ATAKUJĄCE

SETY
REDUKCYJNE

OBUDOWY
ZWOLNICY

WAŁKI
ZWOLNICY

WAŁKI
SILNIKA

ZĘBATKI
POŚREDNIE

KOMPLETNE PRZEKŁADNIE PLANETARNE

ZESTAWY USZCZELNIACZY ZWOLNICY

USZCZELNIENIA GŁÓWNE
I PŁYWAJĄCE

ŁOŻYSKA IGIEŁKOWE
I KOSZYCZKOWE
SATELIT

ŁOZYSKA
WALCOWE
SATELIT

ZĘBATKI
ISATELITY

ŁOŻYSKA
GŁÓWNE

ŁOŻYSKA
STOŻKOWE

TULEJKI

PODKŁADKI

części do zwolnic Kielce

BAZA WIEDZY

W naszej bazie wiedzy znajdziesz poradniki, porady eksperta, ciekawe artykuły i nowości z branży.

[logo-carousel id=home]

TOP