Regeneracja i naprawa zwolnic - czy jest to możliwe?

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się profesjonalną naprawą zwolnic
wiedz, że dobrze trafiłeś!

Na niniejszą stronę trafiłeś ponieważ zapewne poszukujesz informacji co do jednej z dwóch rzeczy, mianowicie: czy da się zregenerować Twoją przekładnię i ile to będzie kosztowało. Otóż każdą przekładnię planetarną da się naprawić. Remont jednej będzie trwał kilka dni , innej kilka tygodni ale bez wątpienia da się ją naprawić mając dostęp do odpowiednich części. Nasza firma zbiera potężny asortyment, który sprawi, że będziemy mieli wszystkie części do każdej przekładni planetarnych.

Proces regeneracji zwolnicy polega na wymianie wszystkich wadliwych elementów przekładni takich jak: łożyska, koła zębate , wałki zębate itp. Po przeprowadzeniu profesjonalnej regeneracji Twoja przekładnia odzyskuje drugie życie, dokładnie tak jak w przypadku turbosprężarki.

Proces naprawy (regeneracji) przekładni planetarnej niesie za sobą szereg korzyści, głównie finansowych. Przykładem niech będzie jeden z naszych krakowskich klientów, który posiada koparkę gąsienicową Hitachi ZX210-3. Maszyna w gruncie rzeczy niezawodna. Jednak na skutek wycieku oleju uszkodzeniu uległa przekładnia planetarna jednej ze stron. Klient w pośpiechu kupił zamiennik przekładni, co wiązało się z koniecznością przerobienia otworów mocujących. Po kilku miesiącach zamiennik za 13 tysięcy złotych mówiąc kolokwialnie po prostu padł. Nowy oryginalny kosztuje 38 tysięcy. Nasi specjaliści zregenerowali klientowi przekładnię za niecałe 20% ceny nowego hydromotoru. Chyba jest to najlepsza odpowiedź na pytanie - czy warto?

Regeneracja i naprawa zwolnic Lublin | Sojka Drive Parts and Service

Regeneracja i naprawa zwolnic Lublin | Sojka Drive Parts and Service

Przedsiębiorstwo F.H.U SOJKA jest przedsiębiorstwem o długoletniej obecności na rynku polskim. Firma ma rodzinne korzenie. Trzypokoleniowe doświadczenie stało się solidną podstawą do sukcesu. Spośród firm znajdujących się na polskim rynku wyróżnia nas dbałość o detale. Atutem przedsiębiorstwa jest podejście do klienta, dbamy o dobro naszych obecnych oraz przyszłych klientów tworząc poradniki, których celem jest przestrzeżenie klientów przed ponownymi awariami.

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą zębatek, kół napędowych, wałków (osiek, zębatek) atakujących do wszystkich modeli minikoparek oraz naprawą przekładni jazdy, układów planetarnych, regeneracją zwolnic i hydromotorów.

Słowa "aby Twoje maszyny były w ciągłym ruchu” stały się dla nas mottem oraz motywatorem do poszerzania możliwości technicznych przedsiębiorstwa. Stale rozwijamy się technologicznie aby skrócić czas naszych usług do minimum i sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Nasze przedsiębiorstwo opiera się na rodzinnych tradycjach dlatego nie ma dla nas nic cenniejszego niż kolejny zadowolony klient, który chętnie poleci nasze artykuły oraz świadczone przez nas usługi swoim znajomym.

Sprzedajemy najwyższej jakości części, naprawiamy uszkodzenia oraz doradzamy naszym klientom jak uniknąć tego typu uszkodzeń w przyszłości.

Zapraszamy do współpracy

SKLEP ON-LINE

W NASZYM SKLEPIE ZNAJDZIESZ:

ZĘBATKI
ATAKUJĄCE

SETY
REDUKCYJNE

OBUDOWY
ZWOLNICY

WAŁKI
ZWOLNICY

WAŁKI
SILNIKA

ZĘBATKI
POŚREDNIE

KOMPLETNE PRZEKŁADNIE PLANETARNE

ZESTAWY USZCZELNIACZY ZWOLNICY

USZCZELNIENIA GŁÓWNE
I PŁYWAJĄCE

ŁOŻYSKA IGIEŁKOWE
I KOSZYCZKOWE
SATELIT

ŁOZYSKA
WALCOWE
SATELIT

ZĘBATKI
ISATELITY

ŁOŻYSKA
GŁÓWNE

ŁOŻYSKA
STOŻKOWE

TULEJKI

PODKŁADKI

BAZA WIEDZY

W naszej bazie wiedzy znajdziesz poradniki, porady eksperta, ciekawe artykuły i nowości z branży.

[logo-carousel id=home]

TOP